Inversion

Rozbudowane menu, rozwijający się od samego początku główny wątek fabuły, przyjemna dla oka grafika. Nowy wytwór Saber Interactive przyciągnie najbardziej wymagających graczy, nie tylko na PC, ale i również PS3 czy X360. Mimo pierwszych, niezbyt przyjaznych komentarzy hurtownia odzieży dziecięcej wólka kososka i recenzji, gra ta odniosła względnie przyzwoity sukces.
Precyzyjnie dobrane kolory, paleta nasycenia barw świata wprowadza w typowy klimat nowoczesnej metropolii. Częste krótkie filmiki tematyczne, rozwinięte dialogi i bystre tekstury wzmagają poczucie wysokobudżetowej produkcji.
Już od Găzduire Magento samego początku rozgrywka przebiega dość dynamicznie. Podobieństwo postaci oraz pejzaży sprawia, że wielu krytyków silnie odnosi się jakoby była to kopia kultowej już gry – Gears of War produkcji Epic Studios, mimo tego, iż w tej nie odnajdzie się już tak szybkiej motoryki postaci. Wieloetapowość fabuły przeprowadza gracza w coraz to bardziej futurystyczne miejsca, które idealnie komponują się z wcześniej założoną przez grafików paletą barw.

Źródło:

Zobacz stronę autora: błąd lekarski gdzie zgłosić