Risen 2: Dark Waters

Kolejna odsłona komputerowej gry fabularnej studia Piranha Bytes, niestety powielająca błędy z przeszłości, takich samych jak w serii Gothic i poprzedniej wersji Risen. Zwolennicy studia twierdzą, że to typowy zabieg marketingowy, polegający na założeniu pewnego znaku firmowego, https://www.miks-meble.pl/ który stanie się haniebną marką rozpoznawalną.
Piranha Bytes, lubującej się w typach cRPG, w których to gracz ma pełną możliwość kontrolowania bohatera w otaczającym go świecie, jak również w wyboru jego specjalności i charakteru, znów wabi metale kolorowe skup katowice nas interesującą i nietuzinkową fabułą rozgrywki. Niestety, w tym przypadku rozbudowana fabuła nie idzie w zgodzie w parze z rozbudowaną scenerią i grafiką.
Seria w dużej mierze przypominająca trylogię Gothica pod względem grywalności i klimatu, poddawała gracza wyzwaniu połączenia różnych światów – magii, nowych technologii oraz tradycyjnych pirackich historii, końcowo dając naprawdę wiele możliwości z rozbudowy postaci oraz ogólnej frajdy ze spędzania wolnego czasu przy tejże produkcji.

Źródło:

Zobacz stronę autora: https://tlumaczarabskiego.com/