Inversion

Category: Gry RPG

Rozbudowane menu, rozwijający się od samego początku główny wątek fabuły, przyjemna dla oka grafika. Nowy wytwór Saber Interactive przyciągnie najbardziej wymagających graczy,sklep z meblami dziecięcymi nie tylko na PC, ale i również PS3 czy X360. Mimo pierwszych, niezbyt przyjaznych komentarzy i recenzji, gra ta odniosła względnie przyzwoity sukces.
Precyzyjnie dobrane kolory, paleta nasycenia barw świata wprowadza w typowy klimat nowoczesnej metropolii. Częste krótkie filmiki tematyczne, rozwinięte dialogi i bystre tekstury wzmagają poczucie wysokobudżetowej produkcji.
Już od samego początku rozgrywka przebiega dość http://seofabryka.pl/ dynamicznie. Podobieństwo postaci oraz pejzaży sprawia, że wielu krytyków silnie odnosi się jakoby była to kopia kultowej już gry – Gears of War produkcji Epic Studios, mimo tego, iż w tej nie odnajdzie się już tak szybkiej motoryki postaci. Wieloetapowość fabuły przeprowadza gracza w coraz to bardziej futurystyczne miejsca, które idealnie komponują się z wcześniej założoną przez grafików paletą barw.

Źródło: a.kolobrzeg.pl