strona glownaforumredakcjapolecamygaleriaMapa strony
Biblioteka
Recenzje
Solucje
Poradniki
Porównania
Zapowiedzi
Inne
Wasze arty
Inne
Linki
The Estil
Starszyzna
Tajemny Portal
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
Sierpień 20, 2017, 08:01:19
Nazwa użytkownika: Hasło:
Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Zapomniałeś hasła?


Komentarze użytkowników

No i co z tym konkursem? Mam nadzieję, że wkrótce poznamy laureatów :). Póki co pewnie kadra rozpatrująca zgłoszenia albo się leni, albo gra sobie w te swoje gry kasyna, hehe. Ja Wam powiem, tak niejako na boku tych rozważań, że to niegłupi pomysł wrócić do komputerowej rozgrywki, bo mało co tak w życiu człowiekowi dawało frajdy, oj mało. Póki co nie pozostaje mi jednak nic innego jak czekać nadal na zakończenie tego konkursu.

Napisał Zizou, dzień 09/07/2016 o 19:52

No i co z tym konkursem? Mam nadzieję, że wkrótce poznamy laureatów :). Póki co pewnie kadra rozpatrująca zgłoszenia albo się leni, albo gra sobie w te swoje [url=http://freeslots77.com/pl/darmowy-automat-do-gier-book-of-ra/]gry kasyna[/url, hehe. Ja Wam powiem, tak niejako na boku tych rozważań, że to niegłupi pomysł wrócić do komputerowej rozgrywki, bo mało co tak w życiu człowiekowi dawało frajdy, oj mało. Póki co nie pozostaje mi jednak nic innego jak czekać nadal na zakończenie tego konkursu.

Napisał Zizou, dzień 09/07/2016 o 19:51

 1 
Strona 1 z 1 ( 2 Komentarze użytkowników )
©2006 MosCom
Polska wersja JoomlaPL Team

Musisz się zalogować.

© 2007 RPG WARS - gry RPG, cRPG, Diablo, Gothic, SpellForce, Baldur's Gate

Najlepsze darmowe gry online


Design by NETTEAM Prawo Prosto.pl - prawo, prawnik, serwis informacji prawnej Łukasz Kasza BART-BUD - termomodernizacja i elewacje